Ośrodek Wczasowy Pasja

Obiekty przyjazne dzieciom

Wypoczywaj z PASJĄ !!!

Komfortowe pokoje i apartamenty ...

1 2 3

Rezerwacja

 

W celu dokonania  rezerwacji  lub  otrzymania szczegółowej informacji o obiektach i terminach pobytu prosimy o kontakt telefoniczny 500-672-500 najlepiej w godzinach od 9.00 do 18.00. 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi i apartamentów. 

Aby potwierdzić telefoniczną rezerwację należy wpłacić zadatek przelewem na konto w terminie do tygodnia czasu od dokonania rezerwacji. Informacje na temat przedpłaty zostaną wysłane sms-em lub e-mailem. W tytule przelewu proszę napisać swoje imię i nazwisko, termin i miejscowość obiektu rezerwacji (Karwia lub Jastrzębia Góra).

Jeśli jesteś przedsiębiorcą pamiętaj o podaniu przy rezerwacji danych do faktury Vat. W przeciwnym razie nie będziemy mogli wystawić faktury Vat na zadatek w późniejszym terminie.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała część należności za cały pobyt zadeklarowany w rezerwacji wraz z opłatą miejscową jest regulowana z góry w dniu przyjazdu gotówką lub przelewem podczas zameldowania w RECEPCJI. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. 

Karwia Rodzinny pensjonat oddalony 200 metrów od szerokiej piaszczystej plaży. Jastrzębia góra Kameralny pensjonat oddalony od szerokiej plaży 600 metrów. nowa Jastrzębia góra Luksusowy nowy pensjonat z windą i tarasem na dachu oddalony od plaży 600 metrów.
Pokoje
Apartamenty / Studia
Zabawy dla dzieci
Mapy dojazdu