Ośrodek Wczasowy Pasja

Obiekty przyjazne dzieciom

Wypoczywaj z PASJĄ !!!

Komfortowe pokoje i apartamenty ...

1 2 3

REZERWACJA

W celu dokonania  rezerwacji  lub  otrzymania szczegółowej informacji o obiektach i terminach pobytu prosimy o kontakt telefoniczny 500-672-500 najlepiej w godzinach od 9.00 do 18.00. W wakacje szkolne wynajmujemy na minimum pięciodobowe lub dłuższe pobyty.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi i apartamentów. 

Aby potwierdzić telefoniczną rezerwację należy wpłacić zadatek przelewem na konto: 19 1140 2004 0000 3102 6342 4327 (mBank) do dwóch dni od dokonania rezerwacji. Informacje na temat przedpłaty zostaną wysłane sms-em lub e-mailem. W tytule przelewu proszę napisać swoje imię i nazwisko, termin i miejscowość rezerwacji (Karwia lub Jastrzębia Góra).

Jeśli jesteś przedsiębiorcą pamiętaj o podaniu przy rezerwacji danych do faktury Vat. W przeciwnym razie nie będziemy mogli wystawić faktury Vat na zadatek w późniejszym terminie.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała część należności za cały pobyt zadeklarowany w rezerwacji wraz z opłatą miejscową jest regulowana z góry w dniu przyjazdu gotówką lub przelewem podczas zameldowania w RECEPCJI. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. 

Karwia Zupełnie nowy pensjonat oddalony
100 metrów od szerokiej piaszczystej plaży.
Jastrzębia góra W odległości 400 metrów od klifowej plaży
a zarazem bardzo blisko rozrywkowego centrum.
nowa Jastrzębia góra Luksusowy nowy pensjonat z windą i tarasem
na dachu. Pierwsze otwarcie 1.06.2017r.
Pokoje
Apartamenty / Studia
Zabawy dla dzieci
Mapy dojazdu