Ośrodek Wczasowy Pasja

Obiekty przyjazne dzieciom

Wypoczywaj z PASJĄ !!!

Komfortowe pokoje i apartamenty ...

1 2 3

Cennik

na rok 2023 przy zakwaterowaniu w komfortowych pokojach:

Aby sprawdzić ofertę dla siebie – zadzwoń: 500-672-500. Cena jest uzależniona od terminu rezerwacji, długości pobytu oraz rodzaju pokoju lub apartamentu. Przeczytaj też poniższe, przydatne informacje:

  • Realizujemy płatność BONEM TURYSTYCZNYM do 30 marca 2023r. (bonem można zapłacić również zadatek).
  • Przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju, jedno dziecko w wieku do 2 lat śpiące z opiekunem lub w przywiezionym łóżeczku bezpłatnie. Przy zameldowaniu prosimy o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.
  • Podczas krótkich pobytów (poniżej tygodnia), w długie weekendy oraz święta ceny ustalane są indywidualnie w zależności od długości pobytu.
  • Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z wyposażeniem (z dodatkowym piankowym materacykiem i pościelą) dla dziecka do pokoju lub apartamentu/studia - 20 zł doba lub dostawki dla starszego dziecka w formie łóżka polowego w cenie 40 zł/doba.
  • Ceny nie zawierają opłaty miejscowej (opłata miejscowa wg stawki UM we Władysławowie wynosi 2,70 zł od osoby za każdy dzień pobytu).
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00, a kończy o godz. 10:00. Poza szczytem sezonu możliwe jest późniejsze opuszczenie pokoju lub też jego wcześniejsze zajęcie, wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia.
  • Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów K.C.
  • Pobyt z małym psem możliwy jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu przy telefonicznej rezerwacji w apartamentach i pokojach na parterze lub niskim parterze - opłata za pobyt psa wynosi 20 zł za dobę. Pieska nie można zostawiać samego w pokoju.

REZERWACJA

W celu dokonania  rezerwacji  lub  otrzymania szczegółowej informacji o obiektach i terminach pobytu prosimy o kontakt telefoniczny 500-672-500 najlepiej w godzinach od 9.00 do 18.00. W wakacje szkolne wynajmujemy na minimum tygodniowe lub dłuższe pobyty.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi i apartamentów. 

Aby potwierdzić telefoniczną rezerwację należy wpłacić zadatek bonem turystycznym lub przelewem na konto mBank PL19114020040000310263424327  W tytule przelewu proszę napisać swoje imię i nazwisko, termin i miejscowość rezerwacji (Karwia lub Jastrzębia Góra).

Jeśli jesteś przedsiębiorcą pamiętaj o podaniu przy rezerwacji danych do faktury Vat. W przeciwnym razie nie będziemy mogli wystawić faktury Vat na zadatek w późniejszym terminie.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała część należności za cały pobyt zadeklarowany w rezerwacji wraz z opłatą miejscową jest regulowana z góry w dniu przyjazdu gotówką lub przelewem podczas zameldowania w RECEPCJI. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulamin_Pasja_Covid.pdf

Karwia Rodzinny pensjonat oddalony 200 metrów od szerokiej piaszczystej plaży. Jastrzębia góra Kameralny pensjonat oddalony od szerokiej plaży 600 metrów. nowa Jastrzębia góra Luksusowy nowy pensjonat z windą i tarasem na dachu oddalony od plaży 600 metrów.
Pokoje
Apartamenty / Studia
Zabawy dla dzieci
Mapy dojazdu