Ośrodek Wczasowy Pasja

Obiekty przyjazne dzieciom

Wypoczywaj z PASJĄ !!!

Komfortowe pokoje i apartamenty ...

1 2 3

Cennik

na rok 2022 przy zakwaterowaniu w komfortowych pokojach:

Aby sprawdzić ceny dla siebie – zadzwoń: 500-672-500Przeczytaj też poniższe, przydatne informacje:

 • Realizujemy płatność BONEM TURYSTYCZNYM (bonem można zapłącić również zadatek).
 • Cena od osoby dorosłej w WAKACJE SZKOLNE wynosi od 70 zł do 125 zł za dobę (w zależności od obiektu i standardu pokoju).
 • Cena od osoby dorosłej w maju, czerwcu i wrześniu wynosi od 50 zł do 70 zł za dobę (w zależności od obiektu, długości pobytu, standardu pokoju).
 • W pozostałe miesiące jesienno-zimowe jest możliwość wynajęcia każdego obiektu (pensjonaty są ogrzewane) na wyłączność. Cena do negocjacji. 
 • Przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju, jedno dziecko w wieku do 2 lat śpiące z opiekunem lub w przywiezionym łóżeczku bezpłatnie. Przy zameldowaniu prosimy o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.
 • Przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju, dzieci i młodzież w wieku od 2 do 12 lat – 50 % ceny. Przy zameldowaniu prosimy o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka (pesel).
 • Podczas krótkich pobytów (poniżej tygodnia), w długie weekendy oraz święta ceny ustalane są indywidualnie w zależności od długości pobytu.
 • Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z wyposażeniem (z dodatkowym piankowym materacykiem i pościelą) dla dziecka do pokoju lub apartamentu/studia - 20 zł doba lub dostawki dla starszego dziecka w formie łóżka polowego w cenie 40 zł/doba.
 • Ceny nie zawierają opłaty miejscowej (opłata miejscowa wg stawki UM we Władysławowie wynosi 2,50 zł od osoby za każdy dzień pobytu).
 • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00, a kończy o godz. 10:00. Poza szczytem sezonu możliwe jest późniejsze opuszczenie pokoju lub też jego wcześniejsze zajęcie, wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia.
 • Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów K.C.
 • Pobyt z małym psem możliwy jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu przy telefonicznej rezerwacji w apartamentach i pokojach na parterze lub niskim parterze - opłata za pobyt psa wynosi 20 zł za dobę. Pieska nie można zostawiać samego w pokoju.

REZERWACJA

W celu dokonania  rezerwacji  lub  otrzymania szczegółowej informacji o obiektach i terminach pobytu prosimy o kontakt telefoniczny 500-672-500 najlepiej w godzinach od 9.00 do 18.00. W wakacje szkolne wynajmujemy na minimum tygodniowe lub dłuższe pobyty.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi i apartamentów. 

Aby potwierdzić telefoniczną rezerwację należy wpłacić zadatek bonem turystycznym lub przelewem na konto mBank 19 1140 2004 0000 3102 6342 4327  W tytule przelewu proszę napisać swoje imię i nazwisko, termin i miejscowość rezerwacji (Karwia lub Jastrzębia Góra).

Jeśli jesteś przedsiębiorcą pamiętaj o podaniu przy rezerwacji danych do faktury Vat. W przeciwnym razie nie będziemy mogli wystawić faktury Vat na zadatek w późniejszym terminie.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała część należności za cały pobyt zadeklarowany w rezerwacji wraz z opłatą miejscową jest regulowana z góry w dniu przyjazdu gotówką lub przelewem podczas zameldowania w RECEPCJI. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulamin_Pasja_Covid.pdf

Karwia Zupełnie nowy pensjonat oddalony
100 metrów od szerokiej piaszczystej plaży.
Jastrzębia góra W odległości 400 metrów od klifowej plaży
a zarazem bardzo blisko rozrywkowego centrum.
nowa Jastrzębia góra Luksusowy nowy pensjonat z windą i tarasem
na dachu. Pierwsze otwarcie 1.06.2017r.
Pokoje
Apartamenty / Studia
Zabawy dla dzieci
Mapy dojazdu