Ośrodek Wczasowy Pasja

Obiekty przyjazne dzieciom

Wypoczywaj z PASJĄ !!!

Komfortowe pokoje i apartamenty ...

1 2 3

Pasja Dzieciom

Harmonogram letnich animacji ukaże się w kwietniu 2018r.

1. 2017 - LETNIE WARSZTATY PLASTYCZNE we WTORKI w Jastrzębiej Górze. Bezpłatne warszaty plastyczne odbywać się będą przez całe wakacje we wtorki zaczynając od 4 lipca w nowej sali wypoczynkowej w PASJI. Na wszystkich zajęciach mile widziane dzieciaki z każdej PASJI (udział bezpłatny). Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć znajdą się na miejscu. Nie trzeba ze sobą nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy. Czas trwania: 18.00-20.00. 

2. 2017 - ANIMACJE w każdy CZWARTEK w Karwi. Bezpłatna doskonała zabawa z profesjonalną animatorką przy pomocy chusty animacyjnej oraz tunelu. W programie między innymi: zabawy integracyjne z rodzicami, malowanie buziek, modelowanie baloników lub wielkie bańki. Animacje odbywać się będą przez całe wakacje szkolne na zewnętrzynym placu zabaw PASJI w Karwi co czwartek zaczynajc od 29 czerwca. W razie niepogody zajęcia animacyjne odbywać się będą w sali wypoczynkowej wewnątrz obiektu. Goście każdej lokalizacji mogą bezpłatnie uczestniczyć (dojechać) na wszystkie animacje. Czas trwania: 18.00-20.00.

3. 31 lipca 2017 od godz. 18.00 – nowy Dom Wczasowy PASJA w Jastrzębiej Górze (sala wypoczynkowa). Bezpłatne SPOTKANIE z rodzinami i warsztaty z „Supernianią” Dorotą Zawadzką w ramach Akcji Przytulmy Lato. Tegoroczne Przytulmy Lato kręci się wokół stołu i talerza. Spotkania z rodzicami i warsztaty dla dzieci będą kolorowe i wesołe. Planujemy także turnieje gier planszowych oraz bezpłatne animacje i warsztaty plastyczne z panią Olą z KreOla. Dla dzieci drobiazgi od Rzecznika Praw Dziecka i Foxgames oraz Wydawnictwa Wilga, a dla rodziców dobre słowo i możliwość bezpłatnych konsultacji indywidualnych. A wszystko w marynistycznym i spokojnym klimacie nowego Domu Wczasowego PASJA w Jastrzębiej Górze (ul. Zdrojowa 11). Akcja skierowana do rodzin z dziećmi spędzających urlop nad polskim morzem. Warsztaty i spotkania indywidualne w miejscach wypoczynku. Wstęp wolny dla WSZYSTKICH. 

4. Nowy PLACYK ZABAW na dachu w nowym penjonacie w JASTRZĘBIEJ GÓRZE !!!

5. PLAC ZABAW w KARWI na dużej 400 metrowej działce obok pensjonatu, z trampoliną, z miejscem na rozbicie namiotu, ognisko i nie tylko.

6. oraz wiele innych niespodzianek dla dzieci...

PASJE TO TRZY OBIEKTY PRZYJAZNE DZIECIOM !!! Domy Wczasowe PASJA są miejscem przyjaznym i spełniającym standardy Rodzin z dziećmi. Nasze obiekty przygotowaliśmy z myślą o pobytach rodzinnych.

Wychodząc na przeciw potrzebom najmłodszych Gości oraz w trosce o udany wypoczynek dzieci i ich rodziców przygotowaliśmy: 
• duże sale wypoczynkowe wraz z kolorowymi MINI PLACAMI ZABAW dla dzieci z mnóstwem zabawek, bajek oraz filmów dla dzieci oraz wygodnym kompletem wypoczynkowym dla Rodziców,
• łóżeczka turystyczne z dodatkowym piankowym materacykiem wraz z kolorową pościelą (10 zł/doba),
• wanienki, krzesełka do karmienia,
• jeździki, rowerki, huśtawki, leżaczki, zabawki...
• nocniki, nakładki na toaletę, stołeczki do mycia rączek,
• dodatkowo ogrodzone PLACE ZABAW na terenie każdej posesji, 
• miejsce do przechowywania wózków, rowerków, sprzętu plażowego,
• naczynia i sztućce plastikowe dla dzieci,
• możliwość skorzystania z pralki (10 zł pranie),
• place zabaw oraz całe obiekty są całodobowo MONITOROWANE.

Karwia Zupełnie nowy pensjonat oddalony
100 metrów od szerokiej piaszczystej plaży.
Jastrzębia góra W odległości 400 metrów od klifowej plaży
a zarazem bardzo blisko rozrywkowego centrum.
nowa Jastrzębia góra Luksusowy nowy pensjonat z windą i tarasem
na dachu. Pierwsze otwarcie 1.06.2017r.
Pokoje
Apartamenty / Studia
Zabawy dla dzieci
Mapy dojazdu