Ośrodek Wczasowy Pasja

Obiekty przyjazne dzieciom

Wypoczywaj z PASJĄ !!!

Komfortowe pokoje i apartamenty ...

1 2 3

Atrakcje

Polskie wybrzeże posiada nie tylko piękne plaże, wspaniałe morze, ale także szereg atrakcji turystycznych, wśród których znajdują się:

Latarnia Morska Rozewie o największym zasięgu na wybrzeżu oraz zabytkowym reflektorem wyposażonym w soczewkę Fresnela, w pełni działająca i dostępna dla zwiedzających

Zamek w Rzucewie urzekający neogotyckim stylem i tajemniczym położeniem u skrzyżowania alei lipowej i kasztanowej, zabytek a jednocześnie działający hotel i restauracja emanuje świetnością godną obejrzenia.

Bunkry w Jastarni, będące nie lada atrakcją dla fanów militariów, historii, jak i wojskowych fortyfikacji, polecane zwiedzeniu zwłaszcza dzięki swojemu położeniu wprost na plaży, odnowione i zagospodarowane stanowią świetną atrakcję turystyczną okolicy.

Kaszubskie Oko w Gniewinie, czyli kompleks rozrywkowo przyrodniczy z wieżą widokową, która z pewnością jest gratką dla lubiących podziwiać okolicę z wysokości, atrakcyjności ośrodkowi dodaje niezwykła wieża uformowana tak by z lotu ptaka sprawiała wrażenie ludzkiego oka.

Fokarium w Helu, jako przyrodnicza placówka badawczo-edukacyjna przyciągająca całe rodziny, w fokarium można podziwiać zarówno foki przebywające w ośrodku tymczasowo, jak i wystawy naukowe. Karmienia fok, połączone w prelekcją odbywają się o godzinie: 11.00 i 14.00. www.fokarium.com

Wieża widokowa w Domu Rybaka we Władysławowie umożliwiająca podziwianie panoramy Półwyspu Helskiego aż z dwóch poziomów wysokości (42 i 63 metrów), jej atutów jako atrakcji turystycznej dodaje umiejscowienie w samym centrum miasta.

Basen w ośrodku Cetniewo oraz kompleks rekreacyjny wraz ze spa i pakietem zabiegów odnowy biologicznej dla wszystkich aktywnych to doskonałe miejsce, zwłaszcza na niepogodę, kompleks oferuje basen sportowy jak i liczne wodne atrakcje ze zjeżdżalnią włącznie.

Aleja Gwiazd Sportu będąca pierwszą tego rodzaju aleją w Polsce, zapoczątkowana przez Jerzego Szczepankowskiego przy współpracy z burmistrzem Władysławowa, powstała w 2000 roku i dedykowana jest przede wszystkim polskim sportowcom olimpijskim i nie tylko, corocznie w alei tryumfuje od kilku do kilkunastu sportowców różnych dyscyplin.

Karwia Zupełnie nowy pensjonat oddalony
100 metrów od szerokiej piaszczystej plaży.
Jastrzębia góra W odległości 400 metrów od klifowej plaży
a zarazem bardzo blisko rozrywkowego centrum.
nowa Jastrzębia góra Luksusowy nowy pensjonat z windą i tarasem
na dachu. Pierwsze otwarcie 1.06.2017r.
Pokoje
Apartamenty / Studia
Zabawy dla dzieci
Mapy dojazdu